Start kampanii
26 stycznia 2022 10:00

Megasam24.pl P.S.A.

Branża: 

internetowe supermarkety spożywcze (e-grocery)

CEO: 

Dariusz Krzysztoporski

Rok założenia: 

2021

Start kampanii:

26 stycznia 2022 10:00

Megasam24.pl to obecnie 1 z 3 największych supermarketów spożywczych online z polskim kapitałem. W pierwszym roku działalności dostarczyliśmy ponad 10 000 zamówień, a panel badawczy Nielsen wskazał nas jako jedną z 19 największych firm e‑grocery w Polsce.

Sprzedaż rozpoczęliśmy w lipcu 2020 i do końca roku osiągnęliśmy 0,5 mln złotych obrotu. Kolejne półrocze to obrót ponad 1,7 mln, a cały rok 2021 przyniesie nam prawie 4 mln zł przychodu. Rozwijamy się w imponującym tempie na jednym z najbardziej perspektywicznych rynków w kraju.

Zaciekawiony? Czytaj dalej...

  • W ofercie mamy ponad 10 000 produktów i pod tym względem jesteśmy w gronie największych sklepów online w Polsce. Sprzedajemy produkty spożywcze, pieczywo, owoce i warzywa, mięsa, ryby, nabiał, ale również kosmetyki, chemię gospodarczą i artykuły przemysłowe.
  • Jako jedyny supermarket online dostarczamy zakupy zawsze następnego dnia, nawet w szczytach fal pandemii, gdy największe firmy realizują zamówienia dłużej niż tydzień.
  • Jako pierwszy i jedyny sklep spożywczy w Polsce oferujemy klientom możliwość zapłaty za zakupy po 30 dniach.
  • Jako jedyny supermarket online dostarczamy zakupy zawsze za darmo, zawsze w bezpłatnych ekologicznych opakowaniach.
  • Jako jedyny sklep spożywczy w sieci mamy stronę www dostosowaną do potrzeb osób 65+, czyli coraz potężniejszej grupy klientów internetowych.

Zaangażowanie i nieszablonowe podejście do rynku e-grocery pozwoliło nam stworzyć zupełnie nowy model supermarketu online. Model, który bardzo szybko osiągnął ogromny sukces. Dalsze inwestycje pozwolą nam na zwiększenie możliwości logistycznych i jeszcze szybszy podbój ogólnopolskiego rynku wartego ponad 1,5 miliarda złotych.

Zapisz się do newslettera, a jako jedna z pierwszych osób otrzymasz informacje o naszej emisji.

Udostępnij emisję

Więcej informacji

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.